bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 14 listopada 2014
  • 15 listopada 2014
  • wyświetleń: 988

Weekend w 2Be Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W piątek zakończenie tygodnia przy miłych dla ucha rytmach w ramach TGIF - imprezy sygnowanej przez DJ Igo. Natomiast sobota to Special Guest NIight With DJ Mido, czyli mieszanka muzycznych stylów w wykonaniu DJ Alien X oraz gościnnie rezydenta katowickiej Endorfiny - DJ Mido.

W piątek, 14 listopada to THANK GOD IT'S FRIDAY. Impreza w stylu: nu-disco, mash up, funky, club house. Najlepsze klubowe i taneczne brzmienia wybrane przez rezydenta DJ Igo.

W piątek, przez całą noc Panie wchodzą za darmo. Przez cały weekend (do godziny 22.00) każdy wchodzący do lokalu otrzyma poczęstunek.

W sobotę, 15 listopada za konsolą 2Be Club rezydent DJ Alien X oraz gościnnie rezydent katowickiej Endorfiny DJ Mido, którzy stworzą swoistą mieszankę muzyczną.

2Be Club tej nocy nie tylko w housowej odsłonie. Na parkiecie zagości także r'n'b.

2beclub


Urodziny, spotkania ze znajomymi, spotkania klasowe, wieczory panieńskie możesz spędzić u nas. Chcąc być pewnym, że przychodząc na Ratuszową 3 będziesz mógł w spokoju odpocząć od dzikich pląsów warto zarezerwować loże albo stolik. Do każdej rezerwacji można wybrać jedną z trzech oferowanych propozycji.

2Be Club oraz Magnum Stek i Wino to miejsce, w którym możesz miło spędzić czas przy dobrej muzyce. W murach kamiennicy na Ratuszowej 3 często goszczą muzyczne gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Nasi rezydenci zapewniają dobrą zabawę starannie przygotowanymi setami.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj