bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 października 2014
  • 18 października 2014
  • wyświetleń: 1414

2BeClub: weekend pełen muzyki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W najbliższy piątek w 2Be Club "Music is the key"! z DJ Alien X. W sobotę podczas "Sexy Fm wtih DJ NeeVald" klub gościć będzie twórcę audycji radiowej - DJ NeeValda.

W piątek 17 października za konsolą stanie rezydent klubu Alien X, który zaprezentuje specjalnie wyselekcjonowane sety.

W piątki przez całą noc Panie wchodzą do 2Be Club całkowicie za darmo, a przez cały weekend do godziny 22.00 każdy, bez względu na płeć, wchodzący do lokalu otrzyma poczęstunek na dobry początek nocy.

2beclub


W sobotę 18 października DJ Alien X ugości za konsolą 2Be Club znanego i lubianego w 2Be Club twórcę audycji radiowej - DJ-a NeeValda.

DJ NeeVald od zawsze z pasją i miłością do house music. Delikatnie brzmiące zmysłowe dźwięki. Plażowe rytmy i wyjątkowo taneczny flow. W swoich słonecznych setach pogrywa zmysłowe dźwięki funky, piano i vocal house, opierając się często na delikatności deep'ów. Również zagląda do mocniejszej tech house'owej stylistyki, nie wykraczając za sztywne i taneczne ramy swojej osobowości.

NeeVald od ponad 9 lat jest autorem najbardziej popularnej - house'owej audycji w kraju- Klubu Fm. Program startował w legendarnej już poznańskiej rozgłośni Rmi Fm. Co niedzielę po 13.00 w najlepszej rozgłośni radiowej fm na Ibizie - Ibiza Global Radio, NeeVald prezentuje Sexy Sunday - godzinne mixy relaksującego brzmienia chill house, deep i nu disco.

--------------

2Be Club oraz Magnum Stek i Wino to miejsce, w którym możesz miło spędzić czas przy dobrej muzyce. W murach kamiennicy na Ratuszowej 3 często goszczą muzyczne gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Nasi rezydenci zapewniają dobrą zabawę starannie przygotowanymi setami.

W Magnum Stek i Wino oraz 2Be Club możesz zorganizować swój wieczór panieński. Urodziny, spotkania ze znajomymi, spotkania klasowe także możesz spędzić u nas. Chcąc być pewnym, że przychodząc w weekend do 2Be Club lub Magnum Stek i Wino będziesz mógł odpocząć przy swoim stoliku, warto dokonać wcześniejszej rezerwacji. Całość kwoty za rezerwację możesz przeznaczyć na jedną z trzech pozycji do wyboru.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj