bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 24 czerwca 2014
  • 28 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1550

Tropikalny weekend w Magnum

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

27 i 28 czerwca Magnum Stek i Wino oraz 2BeClub zapraszają na tropikalny weekend z Edim Sánchez, Abigail Bailey i DJ Alien X.

27 czerwca (piątek) Summertime Sunsets - w Magnum Stek i Wino koncert Edi'ego Sánchez'a & The Latin Lovers.

Edi Sánchez jest Kolumbijczykiem od kilku lat mieszkający w Polsce. Razem z zespołem prezentuje szeroki repertuar muzyki latynoskiej, wywodzącej się z rejonu Morza Karaibskiego. W repertuarze znajdują się utwory w stylu rumba, cha-cha, mambo, salsa i inne. Jest nie tylko wielkim orędownikiem muzyki wywodzącej się z jego rodzinnych stron, ale także prawdziwym showmanem, który z charakterystyczną energią i pasją prezentuje latynoskie standardy, czym zaraża publiczność, skłania do uśmiechu i tańca w gorących rytmach salsy.

magnum


28 czerwca (sobota) Tropical Island z Abigail Bailey - w latach 90-tych była główną wokalistką funkowo-jazzowego zespołu Obsession. Następnie zaczęła skupiać się na muzyce dance'owej. Od kilku lat jest szybko wspinającą się na kolejne szczeble wokalistką muzyki housowej. Wraz z pomocą takich gwiazd jak: Tom Novy, Roger Sanchez, Erick Morillo, Pete Tong oraz jej własnemu wysiłkowi jej utwory krążą w radiach na całym świecie.

w Piątek i w niedzielę za konsolą 2BeClub rezydent klubu - DJ Alien X.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj