bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 7 maja 2014
  • 10 maja 2014
  • wyświetleń: 2079

Klubowy weekend w Magnum i 2Be

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

Magnum Stek i Wino oraz 2BeClub zapraszają na urodzinowy weekend.

Reklama

W piątek 9 maja, z okazji XII rocznicy Magnum Pub (obecnie Magnum Stek i Wino), urodzinowy bankiet z udziałem uczestniczki Must Be The Music - Kasi Sochackiej, która wystąpi w akompaniamencie Marcina Urzędowskiego (instrumenty perkusyjne) oraz Artura Żureckiego (gitara akustyczna). W urodzinowy wieczór przygotowano wiele atrakcji.

kasia sochacka, magnum, 2be


Tego wieczoru za konsoletą 2BeClub rezydent klubu - Alien X znany i kojarzony z Bielską Sceną Klubową. Jego ulubionym stylem jest progressive house, lecz w swoich setach gra głównie różne gatunki od oldschool’owych hitów, przez RnB, house i soulful house, deep house, nu-disco.

2beclub


W sobotę 10 maja, IX urodziny 2BeClub z udziałem DJ Igo, DJ Alien X, DJ Flor oraz ze specjalnymi gośćmi z Wielkiej Brytanii: The Shapeshifters - brytyjski duet, znany także jako Shape UK. Tworzą go uznani producenci i DJ-je o międzynarodowej sławie - Simon Marlin oraz Max Reich.

the shapeshifters, 2be


O grupie stało się głośno w roku 2004 za sprawą singla "Lola's Theme", który w lipcu wspiął się na szczyt zestawienia na Wyspach. "Back To Basics" ukazał się w marcu 2005 roku i uplasował się na 10. miejscu brytyjskiej listy przebojów. W marcu 2006 światło dzienne ujrzał trzeci singiel Shapeshifters "Incredible" oraz ich debiutancki album, zatytułowany "Sound Advice".
Brytyjski duet współpracuje z wieloma artystkami, które użyczają swoich głosów: Janet „Cookie” Ramus („Lola's Theme”, „Back To Basics”), Kelly-Marie Smith („Incredible”, „Sensitivity”), a ostatnio także Jenna „G” Gibbons, która użyczyła swojego głosu w „Pusher” oraz „New Day”.
The Shapeshifters pracowali nad produkcjami dla takich gwiazd muzycznego świata jak: Georg Michael, Faithless, Candi Staton, Frankie Knuckless, Christina Aquilra oraz Moby.

2beclub


Rezerwacja lóż - tel. 33 888 88 88 i online na http://www.2beclub.pl/rezerwacje.html

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj