bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 9 stycznia 2014
  • 11 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1394

2BeClub: The Best Vocal

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W sobotę 11 stycznia w 2BeClub impreza "The Best Vocal of 2BE Club". Wystąpi Jacob A/MC, Dj Flor i Dj Igo.

2beclub


DJ FLOR - od 1994 roku związany z radiem eska Wrocław. Supportował takie gwiazdy jak Bob Sinclar, Deep Dish, Shapeshifters, Olav Basoski na Mystic House Arena podczas polskiej edycji festiwalu Creamfields. Zagrał obok takich gwiazd jak Armand Van Helden, Sebastian Leger, Tom Novy na kolejnej wielkiej imprezie Tunnel Electrocity. Ponadto suportował Dj Funkermana podczas jego 3 występów w Polsce. Grał także z Chrisem Lake, Martijn Ten Velden, Dj Antoine, Tom Novy, Antoine Clamaran, Tara Mcdonald i Alex Romano. W 2012 roku pojawił się między innymi na imprezach Electorcity, Summer House Music, Audiolake, Frost Boat Party oraz na imprezach w Dublinie i Rimini. Obecnie współpracuje stałe z klubem 2be w Bielsku Białej oraz Hi Life w Dzierżoniowie.

Jacob A/MC - wokalista, twórca tekstów współpracujący z najlepszymi artystami muzyki house. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem. Uczestnik wielu eventów, w tym Sunrise Festival , Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Enhouse. W 2010 oraz 2011 roku, Jacob A brał udział w projekcie LaNoche De Eivissa. Wspólnie z Neevald’em i Bartes’em gościli w Ibiza Global Radio oraz Ibiza Sonica, a także występowali w kilku klubach Białej Wyspy , między innymi w Bora Bora Beach Bar czy też KM5 razem z rezydentem klubu Pacha - Grahamem Saharą. Oprócz wspólnych występów łączy ich produkcja NeeVald & Manteeno - New Day. Dużą popularnością cieszy się również utwór This Is How We Do It oraz Around nagrany z duetem Loui & Scibi.

DJ IGO - zaczął swoją podróż muzyczną od seta w tyskiej Tokarni w 2005 roku. Od tamtego czasu, dzięki spotkaniom za konsoletą z wieloma osobami odnalazł swój styl muzyczny, który kręci się wokół różnych odmian house'u, mieszanki electro i tech-house'u, dopełnianych vocalami. Obecnie jest rezydentem w 2BeClub i tyskiej Avangardy.

Rezerwacja lóż - tel. 33 888 88 88 i online na www.2beclub.pl/rezerwacje.html

W klubie obowiązuje "door selection".

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj