bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 27 listopada 2013
  • 30 listopada 2013
  • wyświetleń: 1455

Andrzejkowy Weekend w 2BeClub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W najbliższy piątek i sobotę, 2BeClub zaprasza na klubowe Andrzejki. Gościem specjalnym będzie Marcin Urzędowski.

Reklama

2beclub


W piątek 29 listopada Marcin Urzędowski wystąpi z Dj Bobas, następnego - 30 listopada - z Dj Alien X.

Początek o 21.00.

-----------

Marcin Urzędowski - bębniarz grupy Tamtamitutu. Fascynat muzyki perkusyjnej, etniczności, pierwotnych modyfikacji ciała i stylizacji.

Swoją przygodę z muzyką perkusyjną rozpoczął w 2000 roku i kontynuuje ją do dziś. Jest zwolennikiem twórczego łączenia różnorodnych technik, dyfuzji kulturowej, eksperymentowania zarówno w zakresie brzmieniowym, jak i strukturalnym. Ciągły głód tworzenia pcha go wciąż do poszukiwania rozmaitych form ekspresji.

Środkami wyrazu w niekończącym się szaleńczym eksperymentowaniu może by wszystko: kawałek zardzewiałej blachy, stare krzesło, puszka po kawie, rynna, przedmioty codziennego użytku. Umiejętne zestawienie oryginalnych ludowych instrumentów perkusyjnych z całego świata, oraz niepozornych przedmiotów, o których nikt nie pomyślałby, że mogą pięknie brzmieć, daje osobliwy, i niekonwencjonalny obraz muzyka perkusyjnego.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj