bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 20 listopada 2013
  • 1 grudnia 2013
  • wyświetleń: 2310

Artyści w obiektywie Alicji Jakimów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kalejdoskop" podaj

Za nami:

21 listopada odbędzie się wernisaż wystawy fotograficzno-multimedialnej "ART.ZATRZYMANI. Portrety wyjątkowych artystów w obiektywie Alicji Jakimów".

Reklama

Fundacja Kultury Kalejdoskop


Wystawa jest podsumowaniem projektu realizowanego przez bielską artystkę, która dotarła do najstarszych twórców kultury naszego miasta - m.in. aktorów, literatów i plastyków. Efektem tych niezwykłych spotkań są portrety oraz zapisy dźwiękowe rozmów, tworzące sylwetki Andrzeja Baturo, Alfreda Biedrawy, Stanisława Janickiego, Małgorzaty Kozłowskiej, Janiny Pieniążek, Czesławy Pszczolińskiej oraz Czesława Wieczorka.

Wernisaż wystawy odbędzie się 21 listopada o godzinie 18.00.

Wystawę można oglądać do 3 grudnia (poniedziałek - sobota 9.00, 15.30, w czwartek 17.30 - 19.30) w Domu Kultury "Włókniarzy" (ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała, galeria na I piętrze).

Wstęp bezpłatny.

--------------

Alicja Jakimów jest zdolną młodą artystką, która skupia się głównie na projektowaniu graficznym, fotografii i instalacjach przestrzennych. Tematyką jej prac są współczesne miasta oraz ludzie i miejsca z nimi związane. Swoje prace pokazywała na wielu wystawach organizowanych w galeriach w Bielsku-Białej, Cieszynie i Katowicach.

Projekt realizowany dzięki stypendium w dziedzinie kultury i sztuki miasta Bielsko-Biała. Partnerem wystawy jest Fundacja Kultury "Kalejdoskop".

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kalejdoskop

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kalejdoskop" podaj