bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 14 listopada 2013
  • 16 listopada 2013
  • wyświetleń: 2637

Live Act z Dj Flor & Aretha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W sobotę, 16 listopada 2BeClub zaprasza na "Sax in the house". Wystąpi saksofonistka Areta Chmiel.

Reklama

2be


ARETA "ARETHA" CHMIEL - jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec oraz Akademii Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w klasie saksofonu. Uczestniczka 4 edycji programu „Must Be The Music - Tylko Muzyka”.

W branży pracuje od 13 lat. Współpracowała w wieloma składami i muzykami m.in. „Spiderband”, „Perła Big-Band”, „Chapman Stick Ensemble”, „Magda Mitoń Band”. Ma na swoim koncie liczne koncerty zarówno w kraju jak i za granicą. Uczestniczyła w wielu sesjach nagraniowych - nagrywała m.in. dla zespołu „Millenium” czy „Albion”. W roku 2004 współpracowała z Michałem Wiśniewskim i grupą Ich Troje z którą zagrała dwumiesięczną trasę koncertową po Polsce. Z zespołem Meteopata wydała pierwsza długogrającą płytę „Muzycznie będzie ślicznie”.

Obecnie zwróciła się w stronę muzyki klubowej - house, funky, r’n’b electro i wraz z Dj-ami tworzy coraz bardziej popularne Live Acty w klubach dancowych. W 2BeClub wystąpi wraz z Alien X i Dj Flor.

Rezerwacja lóż - tel. 33 888 88 88 i online na http://www.2beclub.pl/rezerwacje.html

W klubie obowiązuje "door selection".

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj