bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 września 2013
  • 7 września 2013
  • wyświetleń: 1358

Live Act w 2BeClub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W sobotę 7 września w 2BeClub impreza "This is my house - Live Act". Wystąpi Dj Bartes, Flor, Alien X, bębniarz Marcin Urzędowski i saksofonista Marcin Żupański.

2beclub


BARTES- jest prezenterem Radia Planeta Poznań (W rytmie Poznania pon-pt 17.00 - 20.00). Pierwszy oficjalny dj i rezydent imprez Bacardi B Live w Polsce. Przez dwa lata Dwukrotny członek komisji Jury w konkursie na najlepszego Polskiego dj’a Bacardi B-Live 2008 i 2009 a na co dzień rezydent klubu Terytorium w Poznaniu. Od roku 2007 swoich inspiracji szuka na Ibizie. Dziś śmiało może powiedzieć że dzięki ciężkiej pracy i mocnemu zaangażowaniu w to co robi jego marzenia się spełniają. Dowodem na to są jego pierwsze sety w klubach na Ibizie w roku 2011 zagrał w klubie PACHA, BORA BORA oraz Km5. Na zaproszenia Miquela Garhji miał okazje też zagrać seta w jednej z najważniejszych rozgłośni radiowych na wyspie - IBIZA GLOBAL RADIO. W jego historii zapisał się już dwukrotnie występ na Sunrise Festival Afterparty w roku 2008 i 2009, gdzie miał przyjemność zagrać dla 10 tysięcznej publiczności na plaży w Kołobrzegu. Rok 2007 i 2008 to także rewelacyjne support'y przed dj'em Tonką, Davidem Moreno i występ z Till'em West'em. W setach Bartesa usłyszycie house w najlepszym wydaniu. Jego szerokie horyzonty muzyczne sprawiają, że łatwo odnajduje się w każdym miejscu. Gra wesołe i porywające do tańca funky, deep, progressive, a nawet nowoczesny tech house. Przez ostatnie kilka lat pojawiał się na największych Polskich eventach: Sunrise Festival After party 2008 /2009, Rmi Trance Explosion with Armin Van Buuren (HouseStage), Summer City (House Stage), Tiesto Elements of Life (HouseStage), I Love New Year (HouseStage). W roku 2010 pojawił się ze swoim setem na głównej scenie imprezy Godskitchen w Poznańskiej Arenie.

DJ FLOR - od 1994 roku związany z radiem eska Wrocław. Supportował takie gwiazdy jak Bob Sinclar, Deep Dish, Shapeshifters, Olav Basoski na Mystic House Arena podczas polskiej edycji festiwalu Creamfields. Zagrał obok takich gwiazd jak Armand Van Helden, Sebastian Leger, Tom Novy na kolejnej wielkiej imprezie Tunnel Electrocity. Ponadto suportował Dj Funkermana podczas jego 3 występów w Polsce. Grał także z Chrisem Lake, Martijn Ten Velden, Dj Antoine, Tom Novy, Antoine Clamaran, Tara Mcdonald i Alex Romano. W 2012 roku pojawił się między innymi na imprezach Electorcity, Summer House Music, Audiolake, Frost Boat Party oraz na imprezach w Dublinie i Rimini. Obecnie współpracuje stałe z klubem 2be w Bielsku Białej oraz Hi Life w Dzierżoniowie.

Dj Alien X (Kuba Wróbel), znany i kojarzony z bielską sceną klubową (APOLLO, RUDE BOY, QUAD CLUB, WAGA). Ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak Atb, Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Abigail Bailey, Rocco, Tom Novy , Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Monosystem czy Axel Coon z formacji Scooter. Jego ulubionym stylem jest progressive house. W swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschool'owych hitów prze r'n'b, house i electro house. Uważa , że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika. Oprócz piątkowych i sobotnich imprez w 2beClub'ie prowadzi cykl autorskich imprez "DEEP SENSATION NIGHT" w Magnum Pub'ie, które odbywają się co środę i czwartek zdobywając coraz większą popularność. Od kilku lat zajmuje się produkcją własnych utworów, które puszcza w trakcie występów.

Marcin Urzędowski- bębniarz grupy Tamtamitutu. Fascynat muzyki perkusyjnej, etniczności, pierwotnych modyfikacji ciała i stylizacji. Swoją przygodę z muzyką perkusyjną rozpoczął w 2000 roku i kontynuuje ją do dziś. Jest zwolennikiem twórczego łączenia różnorodnych technik, dyfuzji kulturowej, eksperymentowania zarówno w zakresie brzmieniowym, jak i strukturalnym. Ciągły głód tworzenia pcha go wciąż do poszukiwania rozmaitych form ekspresji. Środkami wyrazu w niekończącym się szaleńczym eksperymentowaniu może by wszystko: kawałek zardzewiałej blachy, stare krzesło, puszka po kawie, rynna, przedmioty codziennego użytku. Umiejętne zestawienie oryginalnych ludowych instrumentów perkusyjnych z całego świata, oraz niepozornych przedmiotów, o których nikt nie pomyślałby, że mogą pięknie brzmieć, daje osobliwy, i niekonwencjonalny obraz muzyka perkusyjnego.

Marcin Żupański - bielski saksofonista, flecista, kompozytor, aranżer. W 2010 roku z chicagowskimi muzykami nagrał swoje autorskie utwory jako Marcin Żupański Chicago Quartet. Absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wykładowca Instytutu Muzyki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Laureat I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Jazz Juniors 1997 oraz nagrody indywidualnej dla najlepszego solisty konkursu. Finalista w konkursie Pomorskiej Jesieni Jazzowej i wyróżniony w konkursie Jazz nad Odrą. Na swoim koncie może odnotować współpracę i występy z Marekiem Grechutą, Grzegorzem Turnauem, Stanisławem Sojką, Beatą Bednarz, a także ze znanymi polskimi jazzmanami: Januszem Muniakiem, Urszulą Dudziak, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Piotrem Wojtasikiem. W 2009r. został zaproszony do wspólnej trasy koncertowej z chicagowskimi muzykami jazzowymi „Barabasz Jazz Quartet”. Razem z członkami sekcji tego zespołu w 2010 roku nagrał swoje autorskie utwory jako Marcin Żupański Chicago Quartet.

Rezerwacja lóż - tel. 33 888 88 88 i online na www.2beclub.pl/rezerwacje.html

W klubie obowiązuje "door selection".

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj