bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 2 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1023

Summer Night Session z Dj Alien X

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W najbliższy piątek (2 sierpnia) 2BeClub zaprasza na imprezę z rezydentem klubu Dj Alien X- mush up, r'n'b, fresh hits, house, oldschool house.

2beclub


Dj Alien X (Kuba Wróbel), znany i kojarzony z bielską sceną klubową (APOLLO, RUDE BOY, QUAD CLUB, WAGA). Ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak Atb, Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Abigail Bailey, Rocco, Tom Novy , Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Monosystem czy Axel Coon z formacji Scooter.

Jego ulubionym stylem jest progressive house. W swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschool'owych hitów prze r'n'b, house i electro house. Uważa , że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika.

Oprócz piątkowych i sobotnich imprez w 2beClub'ie prowadzi cykl autorskich imprez "DEEP SENSATION NIGHT" w Magnum Pub'ie, które odbywają się co środę i czwartek zdobywając coraz większą popularność. Od kilku lat zajmuje się produkcją własnych utworów, które puszcza w trakcie występów.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj