bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 30 stycznia 2013
  • 2 lutego 2013
  • wyświetleń: 2302

Dj. Flor, Bartes i Marcin Urzędowski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W sobotę 2 lutego w 2BeClub wystąpi Dj. Flor, Bartes, Marcin Urzędowski, Dj. Alien X i Dj. Igo.

2be


Będzie to urodzinowa impreza Dj. Flor-a. Parkiet tej nocy wypełni najlepsza mieszanka muzyki serwowana przez Dj. Bartes-a, Dj. Igo oraz Alien X. To wszystko w połączeniu z bębnami Live Marcina Urzędowskiego.

BARTES, jest prezenterem Radia Planeta Poznań. Pierwszy oficjalny dj i rezydent imprez Bacardi B Live w Polsce. na codzień jest rezydent klubu Terytorium w Poznaniu. Ma za sobą sety w klubach na Ibizie, w klubie PACHA , BORA BORA oraz Km5. W setach Bartesa można usłyszeć house w najlepszym wydaniu. Gra wesołe i porywające do tańca funky, deep, progressive, a nawet nowoczesny tech house.

DJ FLOR, czyli Sławek Florkowski jest także dj'em Wrocławskiego radia "Eska". W chwili obecnej rezyduje popularną "Daytone" na Wrocławskich przedmieściach. Supportował gwiazdy, takie jak: "Bob Sinclar" i występował w duecie z producentem i dj'em "ATFC". Regularnie grywa z jednym z najlepszych producentów muzycznych w całej Europie takim jak "Mc Gee" z Londynu.

MARCIN URZĘDOWSKI, to fascynat muzyki perkusyjnej, etniczności, pierwotnych modyfikacji ciała i stylizacji. Jest zwolennikiem twórczego łączenia różnorodnych technik, dyfuzji kulturowej, eksperymentowania zarówno w zakresie brzmieniowym, jak i strukturalnym.

DJ ALIEN X, ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak: Atb, Freemasons , Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Axel Coon z formacji Scooter. Jego ulubionym stylem jest progressive house, lecz w swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschool’ owych hitów przez r’n’b ,house i electro house, deep house.

DJ IGO, zaczął swoją podróż muzyczną od seta w tyskiej Tokarni w 2005 roku. Od tamtego czasu, dzięki spotkaniom za konsoletą z wieloma osobami odnalazł swój styl muzyczny, który kręci się wokół różnych odmian house'u, mieszanki electro i tech-house'u, dopełnianych vocalami. Obecnie jest rezydentem w 2BeClub i tyskiej Avangardy.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj