bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 23 stycznia 2013
  • 26 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1659

Chriss Jaxx i Alec Sun Drae

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W sobotę, 26 stycznia 2BeClub zaprasza na imprezę z gwiazdami wieczoru - Chriss Jaxx i Alec Sun Drae.

2be


2be


Alec Sun Drae - to obecnie jedna z najbardziej popularnych wokalistek na londyńskiej scenie muzyki House. Alec to nie tylko doświadczona autorka tekstów i muzyki, ale również niesamowita artystka sceniczna. Porównywano ją już do Arethy Franklin, Kosheen czy nawet Lauren Hill, ale sama artystka unikana porównań i określa swój styl jako soulowa, elektryczna mieszanka różnych gatunków muzycznych. Jej ostatni singiel "Confide In Me" przez 8 tygodni utrzymywał sie na UK Top 40 Club Charts.

Chriss Jaxx - dj, menager muzyczny warszawskiego clubu Bank oraz rezydent Panorama Lounge Bar na 40 p. hotelu Mariott. Współtworzy prestiżowe cykle imprez takie jak "Hed Kandi", "Ministry of sound" czy "Defected In da house". Początki kariery Chriss'a miały miejsce w Bielsku Białej, gdzie po latach fascynacji hip hop'em zaczął grać house. Po zdobyciu klubowej sceny południowej Polski, postanowił przeprowadzić się do Warszawy. W 2000 roku zdobył uznanie dj'a Adamusa, dzięki któremu zaczął grać w takich klubach jak "Muza" czy "Klubokawiarnia".

Z dj'em Dio tworzy duet Jaxx ' n ' Dio, organizując w klubach na ternie kraju jeden z najbardziej rozpoznawalnych cykli imprez "Ibiza Project".

Wyjątkowy kontakt z publicznością dostrzeżony został również przez organizatorów prestiżowych polskich festiwali - Coke Live Festival (2008) i Heineken Open'er Festiwal (2009/2010), gdzie grał jako jeden z niewielu polskich artystów. Poproszono go również o udział w cyklach takich imprez jak "Henessy Artistry", czy "Lech Friday Kollektiv".

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj