bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 10 lipca 2012
  • 14 lipca 2012
  • wyświetleń: 2637

Alien X Night Session w 2Be Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

14 lipca w 2Be Club odbędzie się Alien X Night Session. Będzie sporo nowych hitów, r'n'b, a także muzyki house, electro house, progressive house.

2beClub


Dj. Alien X to Kuba Wróbel zamieszkały w Bielsku-Białej. Muzyką interesował się od lat najmłodszych. Jego początki to organizacje dyskotek szkolnych, które później zaowocowały organizacją plenerów oraz imprez integracyjnych na terenie Bielska i nie tylko. Granie w klubach rozpoczął w 1998 roku. Były to takie miejsca jak: Apollo, Rude Boy, Quad Club, Waga.

W 2006 został rezydentem Silver Clubu w Bielsku-Białej jednego z największych na terenie Polski południowej. W 2008 roku podjął współpracę z Klubem Pomarańcza w Bielsku, gdzie zajmował się zarówno graniem jak i robieniem „visual show”. Dzięki najnowszemu sprzętowi mógł poszerzyć swoje umiejętności, aby zostać DVJ'em (czyli dj'em, który również w swoim repertuarze przewiduje miksowanie teledysków i wizualizacji w trakcie występu).

Od połowy roku 2008 współpracuje z bielskim 2be Clubem, gdzie jest rezydentem; współpracuje również z Krakowskim Klubem Rdza oraz Katowickim Oui.

Ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak: Atb, Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Rocco, Axel Coon z formacji Scooter, Tom Novy, Abigail Bailey, BASTO! oraz śmietanki polskich artystów takich jak: Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Loui & Scibi.

Od początku roku 2012 oprócz piątkowych i sobotnich imprez w 2beClub'ie prowadzi cykl autorskich imprez "Deep sensation night" w Magnum Pubie, które odbywają się co środę i czwartek, zdobywając coraz większą popularność. Od kilku lat zajmuje się produkcją własnych utworów, które puszcza w trakcie występów.

Jego ulubionym stylem jest progressive house, lecz w swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschoolowych hitów przez r’n’b, house i electro house, deep house. Uważa, że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika. Cały czas pogłębia tajniki miksowania i poszukuje swojego stylu muzycznego.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj