bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 maja 2012
  • 5 maja 2012
  • wyświetleń: 2190

Dziś Midnight Groove

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

Nadchodzi kolejny imprezowy weekend w klimatach fresh hits, r'n'b, house, neo-disco i funky. 4 i 5 maja 2BeClub oraz Magnum Pub zapraszają na imprezę z Dj. Alien X i Dj.RADeTZKY.

Reklama

2Be Club Muzyczny & Magnum Pub


W piątek (4 maja) impreza z Dj Alien X, rezydentem klubu, znanym jako Kuba Wróbel, który ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak Atb, Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Abigail Bailey, Rocco, Tom Novy , Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Monosystem czy Axel Coon z formacji Scooter.

Jego ulubionym stylem jest progressive house. W swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschool'owych hitów prze r'n'b, house i electro house. Uważa , że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika.

W sobotę (5 maja) impreza z Dj.RADeTZKY rezydentem klubu, który posiada swój własny styl muzyczny. Serwuje hity R'n'B i house i funky. Dzięki swojej osobowości, zaparciu i konsekwencji w działaniu stał się jednym z najbardziej docenianych dj-ów na terenie śląska i nie tylko.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj