bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 11 stycznia 2012
  • 22 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2999

Dzień Dobry dla autyzmu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kościół Najświętszego Serca" podaj

Za nami:

W niedzielę (22 stycznia) odbędzie się charytatywny koncert dla dzieci dotkniętych autyzmem. W czasie koncertu zagra zespół Dzień Dobry. Wstęp na koncert w postaci dobrowolnych datków.

Dzień Dobry zespół
Zespół brał udział w programie "Must be the music"


Koncert odbędzie się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 13. Początek koncertu o godzinie 19.30.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na utworzenie ośrodka terapeutyczno-opiekuńczego oraz terapię dzieci chorych na autyzm.

Zespół Dzień Dobry zdobył I miejsce i statuetkę "Serce szczerozłote" na Krakowskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty "Korowód". Występował u boku takich gwiazd polskiej sceny jak Krystyna Prońko, Renata Przemyk, Jacek Wójcicki, Grzegorz Markowski, Zbigniew Wodecki, Artur Gadowski, Tadeusz Woźniak czy słynna " Anawa".

Czerpiąc inspiracje z różnych kultur i stylów muzycznych oraz bazując na akustycznym instrumentarium zespół stworzył bogaty i różnorodny repertuar. Oprócz autorskich kompozycji jest w nim miejsce dla piosenki poetyckiej, filmowej czy też polskich i światowych przebojów w zaskakujących, akustycznych aranżacjach.

Zespół znamy również z udziału w programie "Must be the music- tylko muzyka".

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kościół Najświętszego Serca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kościół Najświętszego Serca" podaj