bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 9 czerwca 2021
  • 13 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1629

Znany zespół religijny "niemaGOtu" wystąpi w Parku Słowackiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kościół Najświętszego Serca" podaj

Za nami:

Koncert grupy niemaGOtu w Parku Słowackiego w Bielsku-Białej, będący propozycją wspólnej modlitwy uwielbienia muzyką, zakończy 13 czerwca festyn bielskiej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Kuba Blycharz - inicjator zespołu jest twórcą hymnu Światowych Dni Młodzieży w Polsce w 2016 roku. To pierwsze takie wydarzenie muzyczne na żywo w stolicy Podbeskidzia po okresie pandemii i związanych z nią obostrzeniach.

Reklama

Znany zespół religijny "niemaGOtu" wystąpi w Parku Słowackiego
Znany zespół religijny "niemaGOtu" wystąpi w Parku Słowackiego · fot. Facebook / niemaGOtu


- Zagramy najprawdziwszy koncert na żywo! Pierwszy w tym sezonie i mamy nadzieję, że nie ostatni. Kto żyw niech rusza na południe. Bielsko-Biała na Was czeka! - zachęca grupa na Facebooku.

Zespół niemaGOtu tworzą: Kuba Blycharz (słowa i muzyka), Ola Maciejewska (śpiew, gitara), Paweł Harańczyk (instrumenty klawiszowe), Szymon Pawluś (gitara), Bartek Krawczyk (gitara basowa) i Michał Pamuła (perkusja).

Pochodzący z Węgierskiej Górki Kuba Blycharz swoje pierwsze utwory komponował dla scholii w rodzinnej parafii. W rozmowie z "Aniołem Beskidów" wyjaśniał przed laty, że projekt niemaGOtu tworzą osoby, które nagrywały hymn na Światowe Dni Młodzieży. - To są świetni muzycy, którzy mają serce do tego, co robią. Kiedy nagraliśmy ten hymn, było bardzo głupio się rozejść. Ja miałem piosenki, a oni mieli zdolności, aby śpiewać i grać. Stwierdziliśmy, że warto spróbować. No i spróbowaliśmy - wyjaśnił.

Koncert "niemaGOtu" odbędzie się o godzinie 19.00 w namiocie w Parku Słowackiego.

mp / bielsko.info

źródło: www.diecezja.bielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kościół Najświętszego Serca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kościół Najświętszego Serca" podaj