bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 8 stycznia 2012
  • 21 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2503

Willy Sinn w Galerii Arkady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum" podaj

Za nami:

Muzeum w Bielsku - Białej zaprasza na wystawę fotografii wybitnych, światowych artystów. Wystawa trwa do końca stycznia.

Reklama

Willy Sinn, wystawa muzeum
Wystawę można oglądać do końca stycznia 2012r. · fot. Willy Sinn


Wystawa odbywa się w ramach IV FotoArtFestiwal. Autorzy Wystaw Głównych to wybitni artyści fotograficy z ponad 20 krajów świata (Ameryka Południowa, Ameryka Północna i Środkowa, Europa, Azja, Bliski Wschód). Większość nazwisk prezentowana będzie w Polsce po raz pierwszy i tylko w Bielsku-Białej.


Willy Sinn jest fotografem ekspedycyjny o międzynarodowym doświadczeniu. Od wczesnej młodości, napędzany ciekawością i żądzą poznawania obcych kultur, podejmuje pierwsze podróże po Europie, Egipcie, Indonezji i Sri Lance, Borneo, gdzie za pomocą obiektywu utrwala różnorodne fasety ludzkiej egzystencji sił przyrody.

Siłą wyrazu swojej fotografii przybliża pierwotnych ludzi naszej epoce. Igrając ze światłem i cieniem, tworzy nowe obrazy, gdzie pozornie martwe krajobrazy budzą się do życia i nabierają nowego wyrazu.

W swej twórczości pokazuje zarówno piękno nowozelandzkich gejzerów, jak i wypalonej słońcem australijskiej ziemi oraz jej malowniczych, morskich nabrzeży. Za pomocą fotografii odnajduje sposób wyrażania świata, własnej duszy i osobowości.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Muzeum

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum" podaj