bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 13 grudnia 2014
  • 22 grudnia 2014
  • wyświetleń: 13293

Starówka w świątecznej odsłonie

Blask okazałej kolorowej choinki, dźwięki najpiękniejszych kolęd, zapach smakowitych potraw, gwar roześmianych dzieci czy entuzjastyczne rozmowy dorosłych oglądających przedmioty wystawione na świątecznym kiermaszu - tak w miniony weekend prezentował się bielski Rynek.

Występ Anety Sablik podczas Świąt na Starówce - 22.12.2014 · fot. Gekon


Już po raz ósmy mieszkańcy naszego miasta, za sprawą „Świąt na Starówce”, mieli okazję poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę, miło spędzić czas w gronie bliskich i przyjaciół, posłuchać kolęd w wykonaniu nie tylko znanych oraz lubianych zespołów, ale też młodszych kolędników lub skosztować różnorodne smakołyki przygotowane przez lokalne restauracje.

- Od kilku lat razem z całą rodziną uczestniczymy w atrakcjach odbywających się na Rynku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a pomimo tego, że brakuje typowego świątecznego akcentu - śniegu - i tak czuje się wyjątkowy Bożonarodzeniowy klimat - mówił jeden z uczestników wydarzenia.

Święta na Starówce - 20,21.12.2014 · fot. KO / bielsko.info


Podczas „Świąt na Starówce” nie mogło zabraknąć również BBardzo Fajnych Targów, na których można zobaczyć oraz kupić niszowe dizajnerskie rzeczy wykonywane w niewielkich miejscowych warsztatach, a wśród nich dzieła sztuki, biżuterię, ubrania czy torebki.

Natomiast dziś drugi dzień pełen świątecznych wrażeń i sporej dawki muzycznych doznań, takich jak m.in. - bielszczanki, zwyciężczyni niemieckiej edycji programu „Idol”.

ab, KO / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.