bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Edukacja

  • 4 marca 2021
  • 5 marca 2021
  • wyświetleń: 3373

Uczczą rocznicę połączenia Bielska i Białej specjalną wystawą

Za nami:

Od 5 marca na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 17 będzie można oglądać relację z wyjątkowej wystawy. Znajdą się na niej prace uczniów pod wspólnym hasłem "Bielsko-Biała w naszej szkole". Wystawa to sposób szkolnej społeczności na uczczenie 70. rocznicy połączenia miast Bielska i Białej.

Uczczą rocznicę połączenia Bielska i Białej specjalną wystawą
Uczczą rocznicę połączenia Bielska i Białej specjalną wystawą · fot. SP17


Uczniowie wykonali prace przedstawiające charakterystyczne dla naszego miasta symbole, między innymi modele Reksia i Lolka, postaci znanych ze Studia Filmów Rysunkowych. Jako pierwsi w Bielsku-Białej stworzyli też własną figurę Don Pedra de Pommidore, tajemniczego szpiega z Krainy Deszczowców, którego pomnik już niebawem stanie w mieście.

Społeczność szkoły zaprasza do zapoznania się z wystawą i pracami, które powstały w ich placówce. Od 5 marca można odwiedzić wystawę osobiście - ze względu na obostrzenia sanitarne wymagany jest wcześniejszy kontakt - lub wirtualnie, także od 5 marca, kiedy to odbędzie się finał akcji - na stronie internetowej szkoły.

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.