Zdrowie

  • 28 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1904

W poniedziałek w Polsce tylko 52 nowe zakażenia i zero zgonów

Jak podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w całej Polsce wykazano 52 nowe i potwierdzone zakażenia koronawirusem, z czego tylko 4 w województwie śląskim. W ciągu ostatniej doby w naszym kraju nie wykazano żadnych zgonów z powodu COVID-19 lub chorób współistniejących.

Raport Ministerstwa Zdrowia z 28 czerwca


Mamy 52 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego 10, wielkopolskiego 8, podkarpackiego 7, małopolskiego 6, śląskiego 4, dolnośląskiego 3, świętokrzyskiego 3, kujawsko-pomorskiego 2, lubuskiego 2, łódzkiego 2, lubelskiego 1, pomorskiego 1, warmińsko-mazurskiego 1, zachodniopomorskiego 1, opolskiego 0, podlaskiego 0. 1 zakażenie to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarło 0 osób, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 0 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem: 2 879 689/ 74 979 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze strony internetowej http://www.gov.pl/raport-zakazen, prezentującej codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj