Wiadomości

  • 5 listopada 2015
  • wyświetleń: 12246

Czołg zablokował DK1 - wideo i foto

W czwartek w nocy na drodze krajowej nr 1 w Pszczynie transportowany czołg zsunął się z lawety. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu DK1 z ulicą Męczenników Oświęcimskich. Droga w kierunku Katowic była całkowicie zablokowana.Zdarzenie miało miejsce około 3 w nocy. Kiedy samochód transportujący czołg hamował przed sygnalizacją świetlną, pękł jeden z mocujących łańcuchów i ważący kilkadziesiąt ton czołg zsunął się z lawety. Na miejscu musiał pojawić się dźwig, który załadował ponownie czołg na przyczepę. Na czas tej operacji odcinek DK 1, od skrzyżowania z ulicą Bielską do skrzyżowania z ulicą Męczenników Oświęcimskich, był zamknięty. Ruch samochodów przywrócono po godz. 6.

Czołg zsunął się z lawety na DK 1 w Pszczynie - 5.11.2015 · fot. pless.pl


Czołg T-72 transportowany jest przez specjalistyczną firmę. Jedzie z Czech, gdzie był remontowany, do portu w Gdyni. Miejmy nadzieję, że w dalszej podróży obejdzie się już bez przykrych niespodzianek.

Lokalizacja zdarzeniaups / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj