bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 października 2015
  • wyświetleń: 1816

Zamiast na stadion trafili do aresztu

Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy przed sobotnim meczem pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i Piastem Gliwice, zaatakowali na ulicy bielszczanina.

Reklama

Do zdarzenia doszło około 15.30 na bielskiej ul. Żywieckiej, gdzie zabezpieczający spotkanie patrol z prewencji zauważył, jak z jadącego Renaulta wyskoczył pasażer, który podbiegł do grupy zmierzających na mecz miejscowych kibiców. Zaatakował jednego z mężczyzn i zerwał z jego szyi szalik z klubowym godłem. Pokrzywdzony próbował się bronić i odzyskać swoją własność. Wówczas napastnik uderzył go w twarz. Na pomoc ofierze ruszył jego znajomy, który został zaatakowany przez drugiego ze sprawców. Chwilę później obaj napastnicy byli już w rękach stróżów prawa.

Zatrzymanymi okazali się dwaj 24-letni gliwiczanie. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki 2 promili alkoholu. Sprawcy zachowywali się agresywnie. Zostali szybko i skutecznie obezwładnieni. Zakuto ich w kajdanki. Zamiast oglądać mecz z trybun stadionu, zostali przewiezieni do policyjnego aresztu.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.