bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2015
  • wyświetleń: 1738

Groził obsłudze i klientom sklepu

Groził pozbawieniem życia, personel i klientów sklepu spożywczego szczuł psem. Kiedy wreszcie miarka się przebrała, pokrzywdzeni zdecydowali się powiadomić o jego czynach stróżów prawa. Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 53-letniego sprawcę, który usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury.

Mieszkaniec bielskich Komorowic od pewnego czasu regularnie wszczynał awantury ze swoimi sąsiadami, w czasie których był agresywny i groził ofiarom śmiercią. Agresywnie zachowywał się także wobec obsługi i klientów miejscowego sklepu spożywczego. Na zakupy przychodził z psem, którym szczuł wystraszony personel i klientów.

Po ostatnim takim zdarzeniu pokrzywdzeni wezwali na miejsce policjantów. Sprawca został zatrzymany. Badanie stanu jego trzeźwości dało wyniki ponad promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. Wczoraj, na wniosek śledczych, prokurator objął go policyjnym dozorem. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 2 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.