bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2010
  • wyświetleń: 3411

Skopał samochód i groził

Wyjątkowo agresywnego chuligana zatrzymali w nocy policjanci komisariatu III. 25-letni bielszczanin najpierw skopał hondę, a kiedy właścicielka zwróciła mu uwagę, groził jej pobiciem. Teraz za przestępstwa te może trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

Zatrzymanie
fot. Policja


Do zdarzenia doszło na ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Jadąca do pracy, młoda kobieta zatrzymała się tam, aby zrobić zakupy w nocnym sklepie.

Wówczas zauważyła grupę mężczyzn, z których jeden był wyjątkowo pobudzony. Skopał samochód, a na jej uwagę zareagował agresją. Zagroził jej pobiciem. Groził też, że na skopaniu pojazdu nie poprzestanie, a całkowicie go zdemoluje.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci szybko zatrzymali chuligana. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi 1,5 promila alkoholu. Przewieziono go do izby wytrzeźwień. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty gróźb karalnych i uszkodzenia mienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.