bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1459

Pobił i dusił swoją 74-letnią żonę

Policyjny dozór i nakaz opuszczenia domu, to środki zapobiegawcze, które zastosował prokurator wobec 74-letniego mężczyzny, podejrzanego o znęcanie się nad rodziną. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Kobiernic. Za przemoc domową grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Pijany mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 74-letnią żoną, w trakcie której zaatakował kobietę. Pobił ją i dusił. Pokrzywdzona trafiła do szpitala. Wezwani na miejsce policjanci szybko i skutecznie obezwładnili awanturnika. Zakuli go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu.

Zatrzymany usłyszał zarzuty, a następnie został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Nakazał też sprawcy opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał wspólnie z żoną. W przeszłości zatrzymany był już karany za podobne czyny, za co został skazany na karę więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.