Wiadomości
- 24 kwietnia 2024
- 26 kwietnia 2024
- wyświetleń: 10390
17-latek szczęśliwie odnaleziony
Zakończyły się poszukiwania 17-letniego Kamila Honkisza, który zaginął 23 kwietnia tuż pod szkołą, pod którą podwieźli go jego rodzice.

Policjantom udało się ustalić jego miejsce przebywania. - Dziękujemy za pomoc mediom, które rozpowszechniły wiadomość o poszukiwaniach oraz wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasz apel, co przyczyniło się do odnalezienia chłopaka - przekazał st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.
ZOBACZ TAKŻE
Trwały pilne poszukiwania 50-latki. Kobieta została odnaleziona
87-latka z Bielska-Białej odnaleziona. Kluczowa była współpraca służb
Zakończyły się poszukiwania pana Gustawa. Mężczyzna jest cały i zdrowy
Trwały poszukiwania nastolatka w Bielsku-Białej. Zaginiony sam wrócił do domu
Policja poszukuje zaginionego 14-letniego Szymona Bogacza
Gorący temat[FOTO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej syna. Oboje nie żyją
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








