bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2015
  • wyświetleń: 2701

Nowy zastępca komendanta

W czwartek w Komisariacie Policji I w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste wprowadzenie zastępcy komendanta. Stanowisko to objął podinsp. Sławomir Adamus, dotychczasowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Szczyrku.

Słamomir Adamus
I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej nadkom. Krzysztof Czaja, oficjalnie wprowadził nowego zastępcę na stanowisko i wręczył mu rozkaz o powołaniu. · fot. KMP Bielsko-Biała


Podinsp. Sławomir Adamus służbę w Policji rozpoczął w 1990r., początkowo w pionie prewencji, a następnie dochodzeniowo - śledczym. Od 1999r. pełnił funkcje kierownicze jako naczelnik pionu kryminalnego, najpierw w bielskim komisariacie, a następnie Komendzie Powiatowej Policji w Żywcu. W 2005r. wrócił do bielskiego garnizonu obejmując funkcję Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, a następnie Wydziału Kryminalnego.

W listopadzie zeszłego roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Szczyrku. Z dniem 16 lipca awansował na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej.

Nowo powołany komendant podziękował za dotychczasową współpracę policjantom i pracownikom komisariatu w Szczyrku, a obejmując nowe stanowisko poprosił o wyrozumiałość i życzliwość, zobowiązując się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanej jednostki.

ups / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.