bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 lipca 2015
  • 21 lipca 2015
  • wyświetleń: 13691

Bielsko-Biała na plaży w Ustce

Ponad dwa tysiące kilometrów, setki minut nagrań, siedem miast - wszystko po to, żeby zebrać opinie Polaków na temat Bielska-Białej! Portal bielsko.info wspólnie z bielsko.tv startuje z nowym cyklem materiałów wideo - "Bielsko-Biała na wakacje".

Bolek i Lolek, Reksio, Fiat 126p to symbole Bielska-Białej. Czy nasi rodacy kojarzą stolicę Podbeskidzia właśnie z nimi? Co na drugim końcu Polski wiedzą o naszym mieście? Poniżej pierwsza "próbka" badawcza prosto z plaż Ustki.Idea cyklu jest prosta. Z kamerą odwiedziliśmy siedem polskich miast i kurortów turystycznych, w których zapytaliśmy przechodniów m.in o to, z czym kojarzy im się Bielsko-Biała. Wszystko utrzymane w luźnym, wakacyjnym klimacie.

Bielsko-Biała na wakacje: Ustka · fot. Oskar Piecuch / bielsko.info


Podczas akcji rozdaliśmy promocyjne gadżety, które przekazał nam Wydział Promocji Miasta. Następny materiał wideo już w tym tygodniu!

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.