bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 lipca 2015
  • 18 lipca 2015
  • wyświetleń: 2446

Uważaj gdzie parkujesz przy basenie

Bielska policja wystosowała apel do osób korzystających z kąpieliska w Cygańskim Lesie o parkowanie swoich samochodów wyłącznie w miejscach wyznaczonych i dozwolonych przepisami. Problem niewłaściwego parkowania pojazdów na bielskiej ulicy Startowej dotyczy szczególnie dni weekendowych.

- Zbliża się kolejna fala upałów. Wielu z nas spędzi nadchodzący weekend nad wodą. Bielszczanie tradycyjnie wybiorą się na kąpielisko w Cygańskim Lesie. Dlatego kierowców, korzystających z kąpieliska prosimy o stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, tak aby z pobytu na basenie pozostały jedynie miłe wspomnienia - mówi nadkomisarz Elwira Jurasz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

W związku z licznym skargami dotyczącymi niewłaściwego parkowania pojazdów przy ul. Startowej (blokowania chodników, zastawiania wjazdów do posesji i parkowania wzdłuż drogi, gdzie obowiązuje zakaz zatrzymywania lub na trawnikach), w miejsce to w najbliższy weekend dyslokowane będą patrole ruchu drogowego.

- Zadanie policjantów będzie polegało na doprowadzeniu do sytuacji, gdy przepisy w tym miejscu nie będą łamane. Kąpielisko jest miejscem dobrze skomunikowanym,w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, dlatego zachęcamy wszystkich do pozostawienia samochodów i korzystania z komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się też płatne miejsca parkingowe - dodaje nadkomisarz Elwira Jurasz

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.