bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 lipca 2015
  • wyświetleń: 5716

Pchli Targ na os. Wojska Polskiego

Za nami:

Rada Osiedla Wojska Polskiego zaprasza na wakacyjny Pchli Targ. Wyprzedaż garażowa odbędzie się tradycyjnie w sąsiedztwie pawilonu handlowego "Wiarus"

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaż garażowa na osiedlu Wojska Polskiego · fot. bielsko.tv


- Wyprzedaże garażowe (a u nas "Pchli Targ") wpisały się na stałe w kalendarz i budzą coraz większe zainteresowanie wśród mieszkańców nie tylko naszego miasta, ale i innych np. Cieszyna, Żywca, Kęt, Czechowic-Dziedzic, a nawet Tychów. Są one nie tylko okazją do pozbycia się "niechcianych" rzeczy czy kupienia czegoś nowego, ale często można trafić na coś naprawdę ciekawego i oryginalnego - mówi Elżbieta Rosińska z Rady Osiedla Wojska Polskiego.

Wyprzedaż odbędzie się w niedzielę, 19 lipca w godzinach 10.00-13.00. Informacje i zapisy dla osób zainteresowanych wystawieniem swoich rzeczy pod nr telefonu 606-714-592, e-mail: ela.rosinska@wp.pl bądź na stronie www.wyprzedaz-garazowa.pl.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.