Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2015
  • 8 maja 2015
  • wyświetleń: 19198

Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę?

Nadal nie udało się ustalić, kim był mężczyzna, którego zwłoki odnaleziono 24 kwietnia w zagajniku na bielskich Bulwarach Straceńskich przy ul. Górskiej. Za zgodą prokuratury policja opublikowała zdjęcie zwłok mężczyzny, licząc na pomoc w jego identyfikacji.

Zwłoki mężczyzny odnaleziono 24.04.2015 r. tuż po 7.00 w zagajniku na Bulwarach Straceńskich. Wszystko wskazuje na to, że popełnił on samobójstwo. Wstępnie wykluczono działanie innych osób. Mężczyzna w wieku około 50 lat, szatyn, ubrany był w granatową kurtę z kapturem (firmy 4F), sweter w pasy koloru czarno - szarego, koszulkę polo w szare paski, granatowe spodnie dżinsowe (firmy Wrangler), czarne buty sportowe (Nike). Na klatce piersiowej i prawej nodze nad kostką widoczne blizny pooperacyjne. Posiadał przy sobie popielaty krawat w kropki firmy Nek.

Wszelkie informacje mogące się przyczynić do identyfikacji mężczyzny prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, tel. 33 8157895, 33 8121448, nr alarmowe 997, 112.

zwłoki
Niezidentyfikowany mężczyzna · fot. KMP Bielsko-Biała

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.