Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2015
  • 19 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 5460

Panie wymienią się ubraniami

Za nami:

Czas na wiosenną zmianę garderoby. Mamy ciekawą alternatywę dla Pań z Bielska-Białej. To Swap party, czyli wymiana ciuchów, która odbędzie się w niedzielę 19 kwietnia w pubie All Stars przy ulicy Cyniarskiej.

Wyprzedaż garażowa na śródmieściu
Czas na wiosenne wietrzenie szafy · fot. ab / bielsko.info


Spotkanie polega na wymianie lub sprzedaży ubrań, torebek, butów i akcesoriów. Można przynieść również nietrafione prezenty typu biżuteria, kosmetyki. - Generalnie pozbywamy się wszystkiego co już nam się znudziło w naszej szafie, jest nietrafionym zakupem, może nie leży już tak jak kiedyś, a zazwyczaj jest to rzecz w dobrym stanie i mało używana, więc szkoda nam to wyrzucić - mówi organizatorka imprezy Bernadeta Sekuła.

Swap party odbędzie się w niedzielę 19 kwietina w All Stars Pubie przy ulicy Cyniarskiej 28 między godziną 14 a 18. Wstęp jest wolny, nie ma limitu wiekowego. - Przyprowadźcie ze sobą koleżanki, potraktujcie to spotkanie, jako okazję do miłego spędzenia niedzielnego popołudnia w babskim towarzystwie. Oczywiście jeśli uważacie że nie macie nic do zbycia, to zachęcam po prostu do przyjścia - może się okazać że traficie mimochodem na super ciucha, buta lub torebkę - dodaje Bernadeta Sekuła.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.