Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2591

Głosuj w plebiscycie na bielski zamek!

Za nami:

Zamek Książąt Sułkowskich znalazł się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2015. Aby przejść do serii finałowej musi pokonać siedem obiektów.

Zamek Sułkowskich, Muzeum, Zabytek, Zamek
{Głosuj na Zamek Książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2015. · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Top Atrakcje to plebiscyt najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok, organizowany przez portal polskieszlaki.pl. W 2015 roku odbywa się już czwarta edycja tego plebiscytu. Zamek Książąt Sułkowskich został wytypowany przez redakcję organizatora.

Głosowanie na Zamek w Bielsku-Białej możliwe jest pod adresem: www.topatrakcje.pl kategoria "Zamki w dużych miastach", do 14 kwietnia.

Podczas głosowania Internauci wyłonią dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach. Drugi etap plebiscytu to głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostają najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach - Top Atrakcje. Edycja finałowa odbywać się będzie od 15 kwietnia do 15 maja. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.