Wiadomości

  • 31 marca 2015
  • wyświetleń: 3617

Bielska siedziba partii KORWiN - foto

W minioną sobotę w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste otwarcie biura posła do Parlamentu Europejskiego, a zarazem kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke.

Otwarcie siedziby partii KORWiN · fot. KORWiN Bielsko-Biała


Asystentem europosła na naszym terenie jest Marcin Kuśnierz, prezesem okręgu Bielsko-Biała pozostaje Joanna Banaś, natomiast koordynatorem kampanii prezydenckiej w naszym okręgu został mec. Rafał Bargiel.

Jak podkreśla mecenas Bargiel, wizja prezydentury Janusza Korwin-Mikke jest oparta przede wszystkim na uzdrowieniu polskiego systemu podatkowego i ograniczeniu biurokracji. Działania te mają pomóc przedsiębiorcom, czego bezpośrednim skutkiem ma być poprawa sytuacji pracowników. Bielsko-Biała jest miastem małej i średniej przedsiębiorczości. Lokalne firmy szczególnie teraz odczuwają skutki kryzysu i wielu obciążeń fiskalnych. - Im niższe podatki tym więcej pieniędzy w kieszeni obywateli - przekonuje Rafał Bargiel.

Uroczystość oficjalnego otwarcia biura swą obecnością zaszczycił m.in. mec. Tomasz Żuk - adwokat, mieszkaniec Pszczyny, który od wielu lat prowadzi własną Kancelarię Adwokacką w Tychach. Był między innymi obrońcą polskich żołnierzy oskarżonych o popełnienie zbrodni wojennych na terenie Afganistanu w miejscowości Nanghar Khel w głośnym procesie prowadzonym przed Wojskowym Sądem Okręgowym w Warszawie.

Biuro posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Korwin-Mikke znajduje się przy ul. Wzgórze 14 w Bielsku-Białej. Okręg wyborczy nr 27 obejmuje miasto Bielsko-Biała oraz powiaty bielski, cieszyński, żywiecki i pszczyński.

- Inicjatywa utworzenia biura europosła Janusza Korwin-Mikkego w tak doskonałej lokalizacji wyszła od jego asystenta krajowego, pana Marcina Kuśnierza, natomiast wszystkie prace związane z jego remontem oraz urządzeniem są wspólną pracą lokalnych działaczy i sympatyków. Dzięki świetnej współpracy ludzi zgromadzonych wokół idei konserwatywno liberalnej mamy do dyspozycji idealne miejsce spotkań z mieszkańcami naszego okręgu wyborczego - mówi prezes okręgu Joanna Banaś.

Najbliższe spotkanie otwarte odbędzie się już w ten czwartek o godzinie 18:00. Rozpoczyna ono cykl cotygodniowych spotkań, na które bielscy działacze zapraszają wszystkich sympatyków Janusza Korwin-Mikkego.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.