Wiadomości

  • 30 marca 2015
  • 1 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 4780

Wypożyczalnia BBbike już działa

Po zimowej przerwie ponownie ruszył system bezobsługowych wypożyczalni rowerów BBbike. Rowery można wypożyczać z 12 stacji ustawionych na terenie całego miasta.

bbbike
Wypożyczalnia rowerów BBbike · fot. bielsko.info


Przypominamy, że bielski system składa się obecnie z dwunastu stacji oraz 120 rowerów. Osoby, które są już zarejestrowane w systemie, a nie pamiętają swojego loginu i pinu mogą skorzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 33 444 88 88.

Z kolei osoby, które nie są jeszcze użytkownikami systemu mogą się zarejestrować na stronie internetowej http://www.bbbike.eu. Za pośrednictwem tej samej strony internetowej można przed wyjściem z domu sprawdzić dostępność rowerów w poszczególnych stacjach.

W tegorocznych planach Urzędu Miejskiego jest oddanie do dyspozycji mieszkańców i turystów kolejnych 6 stacji, czyli 60 stojaków rowerowych i 42 rowerów. Mają być gotowe w lecie.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBbike

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj