Wiadomości

  • 24 marca 2015
  • wyświetleń: 4830

Prezydent powołał nowego zastępcę

W poniedziałek 23 marca Jacek Krywult powołał na stanowisko zastępcy prezydenta byłego radnego klubu Platformy Obywatelskiej - Przemysława Kamińskiego.

kamiński
Przemysław Kamiński nowym wiceprezydentem · fot. bielsko.info


O tym, że Przemysław Kamiński zostanie nowym zastępcą prezydenta, spekulowano już od dawna. Tuż po rozpoczęciu nowej kadencji Jacek Krywult oznajmił, że dotychczasowy wiceprezydent Zbigniew Michniowski nie będzie już jego zastępcą. Doświadczony samorządowiec będzie jednak dalej współpracował z prezydentem miasta. - Chciałem poinformować, że prezydent Michniowski, będzie moim pełnomocnikiem i doradcą - mówił prezydent Jacek Krywult na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Zakres Jego obowiązków będzie dotyczył obszarów kultury i sztuki, przestrzeni publicznej, gospodarki energetycznej, rozwoju społeczeństwa informacyjnego i szeroko rozumianej promocji miasta.

Prezydent Bielska-Białej dodał, że Przemysław Kamiński w latach 2007-2008 był jego asystentem. - Miałem okazję go poznać i to było głównym motywem, że został powołany na stanowisko wiceprezydenta - argumentował gospodarz Bielska-Białej.

Przemysław Kamiński będzie odpowiadał za: Wydział Geodezji i Kartografii, Wydział Urbanistyki i Architektury, Wydział Informatyki, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Ewidencji Działalności Gospodarczej oraz miejską jednostkę organizacyjną - Biuro Rozwoju Miasta.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.