bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2011
  • 21 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2816

Piknik promujący zdrowie

Za nami:

Już po raz 4. w Bielsku-Białej odbędzie się piknik promujący zdrowie. Impreza na os. Złote Łany to propozycja nie tylko dla seniorów.

W najbliższa niedzielę na os. Złote Łany będzie można bezpłatnie zbadać sobie ciśnienie, poziom cukru, tkankę tłuszczową i pojemność płuc, będzie okazja do bezpłatnych konsultacji z lekarzami- specjalistą kardiologiem i specjalistą reumatologiem. To zaproszenie nie tylko dla seniorów.

Wśród atrakcji przygotowano: występ zespołu wokalno-muzycznego Opium, pokazy policji, strażaków i PCK, pokaz copoeiry oraz występ Clowna Cyrulika. Podczas pikniku zostanie zorganizowana zabawa fantowa "Co nam przyniesie los?". Środki zebrane z losów zostaną przeznaczone na turnus rehabilitacyjny dla niepełnosprawnej mieszkanki osiedla Złote Łany. Na pikniku obecna będzie także Fundacja Zmieńmy Los, która będzie zachęcała do adopcji zwierząt.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa. Tym razem impreza odbędzie się na terenie Placu Zabaw Agnieszka (gry i zabawy dla dzieci) oraz na terenie Bazaru w godzinach 14.00- 19.00.

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.