Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 marca 2015
  • 8 marca 2015
  • wyświetleń: 1616

Bielska kanalizacja w konkursie

Zakończona w sierpniu 2014 roku inwestycja "Poprawa stanu gospodarki wodno-ściekowej w dzielnicach Bielska-Białej" znalazła się w gronie 25 przedsięwzięć w kraju nominowanych do nagrody w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2015.

oczyszczalnia ścieków
Oczyszczalnia ścieków w Komorowicach · fot. UM Bielsko-Biała


Corocznie w konkursie biorą udział setki przedsięwzięć z całej Polski. Konkurs ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych oraz ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Rada Konsultacyjna (zasiadają w niej eksperci, urzędnicy i samorządowcy) wybierze Top 10 Inwestycji Komunalnych w Polsce. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach w kwietniu tego roku.

Do 7 kwietnia trwa również głosowanie internetowe na Top Inwestycję Komunalną 2015. Zachęcamy do oddawania głosów na bielską inwestycję na stronie www.portalsamorzadowy.pl.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.