bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lutego 2015
  • wyświetleń: 989

Zatrzymano 36-letniego podpalacza

Policjanci z komisariatu II zatrzymali 36-letniego bielszczanina, który jest podejrzewany o podpalenie drzwi wejściowych w jednym z mieszkań przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej. 15-letnia mieszkanka bloku z objawami zatrucia tlenkiem węgla została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po północy. Sprawca podpalił drzwi w mieszkaniu należącym do byłej partnerki. Drzwi stanęły w płomieniach, a ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się na stojące w korytarzu biurko. Wezwani na miejsce strażacy ugasili pożar i zniwelowali zagrożenie. Do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla przewieziono 15-letnią mieszkankę bloku. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Policjanci poszukiwali podpalacza. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć dobrze im znany 36-latek. Krótko po zdarzeniu zatrzymali sprawcę, który trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.