Wiadomości
- 8 kwietnia 2025
- 9 kwietnia 2025
- wyświetleń: 8710
Płonął policyjny radiowóz na al. Andersa. Auto spłonęło doszczętnie
We wtorek, 8 kwietnia około godziny 14.30 w Bielsku-Białej doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Na zjeździe z drogi ekspresowej S-52, jadąc od strony Cieszyna w kierunku alei Andersa, zapalił się radiowóz policyjny. Nim na miejsce odtarli strażacy, pojazd w całości zajął się ogniem. Nie dało się go uratować.

Ogień pojawił się pod maską radiowozu w trakcie jazdy. Policjanci z Ustronia zjechali z trasy S-52 i zatrzymali auto na poboczu. Mundurowi wyskoczyli z radiowozu i chcieli ugasić płomienie za pomocą gaśnicy. Było jednak za późno - pożar był zbyt rozwinięty. Wezwanym na miejsce strażakom pozostało tylko ugasić samochód, który w chwili dojazdu pierwszego zastępu był w całości objęty ogniem.
Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematPożar stołówki przy ul. Młynówka 6 w Bielsku-Białej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
[FOTO] Pożar domu mieszkalnego w Olszówce. Trwa akcja straży pożarnej
Alarmujące statystyki: pożary traw i lasów nie odpuszczają w naszym regionie
Gorący temat[FOTO] Pożar kwiaciarni w Komorowicach. Budynek spłonął niemal doszczętnie
[FOTO] Pożar traw w Starej Wsi przy ul. Polnej - szybka akcja straży pożarnej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







