Wiadomości
- 12 sierpnia 2011
- wyświetleń: 2506
Spłonął domek lotniskowy
Pięć zastępów straży pożarnej gasiło pożar domku letniskowego w Straconce, dzielnicy Bielska-Białej.
Paliło się w czwartek przed godz. 23:00 przy ul. ks. Brzóski - informuje Radio Bielsko.
- Naszym zadaniem było ugaszenie pozostałości drewnianej konstrukcji. Obiekt doszczętnie spłonął - mówi oficer dyżurny bielskiej straży pożarnej.
Na miejscu pracowało 27 osób: 2 zastępy PSP oraz 3 zastępy ochotników. Przyczyna pożaru nie jest znana. Straty wstępnie oszacowano na ok. 40 tys. zł.
- Naszym zadaniem było ugaszenie pozostałości drewnianej konstrukcji. Obiekt doszczętnie spłonął - mówi oficer dyżurny bielskiej straży pożarnej.
Na miejscu pracowało 27 osób: 2 zastępy PSP oraz 3 zastępy ochotników. Przyczyna pożaru nie jest znana. Straty wstępnie oszacowano na ok. 40 tys. zł.
ZOBACZ TAKŻE
[WIDEO, FOTO] Pożar budynku mieszkalnego w Zabrzegu. Było słychać wybuch
Gorący tematPożar stołówki przy ul. Młynówka 6 w Bielsku-Białej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
[FOTO] Pożar domu mieszkalnego w Olszówce. Trwa akcja straży pożarnej
Alarmujące statystyki: pożary traw i lasów nie odpuszczają w naszym regionie
Gorący temat[FOTO] Pożar kwiaciarni w Komorowicach. Budynek spłonął niemal doszczętnie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









