bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 grudnia 2014
  • wyświetleń: 3736

Mężczyzna zamknięty w sklepie

We wtorek ok. godz. 19.30 dyżurny bielskiej policji przyjął zgłoszenie o tym, że w sklepie z upominkami w Bielsku-Białej przy ul. Barlickiego, mężczyzna usiłuje wybić szybę w drzwiach wejściowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna był wewnątrz sklepu.

Na miejsce skierowano policjantów. Zastali oni w sklepie 56-letniego mężczyznę, uderzającego laską w drzwi, które zamknięte były na klucz. Policjanci przez zamknięte drzwi zdołali porozumieć się z pechowcem, który oświadczył, że nie miał zamiaru włamać się do sklepu, lecz został w nim zamknięty.

Ustalono, że w wyniku zdarzenia uszkodzona została szyba w drzwiach. Podjęto decyzję o awaryjnym otwarciu drzwi. Po uwolnieniu mężczyzny okazało się, że był on w stanie po użyciu alkoholu i miał ok. 0,2 promila alkoholu we krwi.

Wyjaśnieniem tej niecodziennej sytuacji zajęli się policjanci z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej. Obecnie ustalane są straty oraz to, w jaki sposób mężczyzna dostał się do środka sklepu i dlaczego został tam zamknięty.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.