bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 listopada 2014
  • wyświetleń: 987

Spłonął budynek gospodarczy

10 jednostek straży pożarnej gasiło we wtorek wieczorem pożar budynku gospodarczego w Mesznej. Gdy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia płomienie wydobywały się z otworów w ścianie oraz dachu obiektu.

Ponieważ pożar zagrażał przyległemu budynkowi mieszkalnemu strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia pożaru. Wprowadzono również ratowników w aparatach ochrony dróg oddechowych do zadymianego budynku mieszkalnego, gdyż istniała obawa że w środku znajduje się kobieta - nie było jej wśród osób, które ewakuowały się z obiektu.

Wprowadzono kolejną parę ratowników celem skuteczniejszych poszukiwań. Obiekt gruntownie przeszukano, jednakże lokatorki nie było w środku. Pod koniec akcji gaśniczej kobieta pojawiła się wśród gapiów.

Strażakom udało się zatrzymać pożar na murowanej ścianie oddzielającej część gospodarczą od mieszkalnej. Spaloną konstrukcję budynku gospodarczego częściowo rozebrano.

Stary wycenione wstępnie na kwotę 40 tys. złotych wynikają ze spalenia sprzętu znajdującego się w budynku gospodarczym: traktor, skuter, 2 rowery, prostownik. Ponadto cała konstrukcja budynku gospodarczego wraz z pokryciem dachowym również uległa spaleniu. Przyczynę pożaru ustala Policja. Działania zakończono przed godz. 22.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.