bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2014
  • 31 października 2014
  • wyświetleń: 1849

Halloween w 2Be Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

31 października (piątek) 2Be Club zaprasza na halloweenową noc. Za konsolą rezydent klubu DJ Igo, a parkiet rozgrzeje demoniczny live act Marcina Urzędowskiego. W tym dniu słodycze, psikusy oraz upiorny wystrój.

Impreza z DJ IGO specjalizującym się w lekkich i głębokich housowych brzmieniach. Na parkiecie demon rytmu i dobrej zabawy Marcin Urzędowski, który jak zawsze zaczaruje wszystkich magicznym brzmieniem bębnów.

W piątki panie przez całą noc wchodzą za darmo. Do godziny 22.00 każdy wchodzący do lokalu otrzyma poczęstunek. Tym razem klub częstować będzie mrocznymi specjałami.

2beclub


2Be Club oraz Magnum Stek i Wino to miejsce, w którym możesz miło spędzić czas przy dobrej muzyce. W murach kamiennicy na Ratuszowej 3 często goszczą muzyczne gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Nasi rezydenci zapewniają dobrą zabawę starannie przygotowanymi setami.

W Magnum Stek i Wino oraz 2Be Club możesz zorganizować swój wieczór panieński. Urodziny, spotkania ze znajomymi, spotkania klasowe także możesz spędzić u nas. Chcąc być pewnym, że przychodząc w weekend do 2Be Club lub Magnum Stek i Wino będziesz mógł odpocząć przy swoim stoliku, warto dokonać wcześniejszej rezerwacji. Całość kwoty za rezerwację możesz przeznaczyć na jedną z trzech pozycji do wyboru.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj