bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 17 października 2014
  • wyświetleń: 2565

Targi weselne w Qubus Hotel

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Qubus" podaj

Artykuł sponsorowany:

W sobotę 25 października w godzinach od 10:00 do 16:00 w Qubus Hotel Bielsko-Biała odbędą się Targi weselne. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.

Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. W programie zaplanowano bowiem między innymi: porady specjalistów z salonów sukien ślubnych, pokazy makijażu, pokazy barmańskie czy degustację tortów i potraw weselnych. Osoby odwiedzające stoiska targowe mogą też liczyć na atrakcyjne kupony rabatowe na wybrane usługi wystawców.

targi weselne qubus hotel

Wydarzenie organizowane jest już po raz drugi przez Qubus Hotel Bielsko-Biała.

- W zeszłym roku podczas targów w hotelu odwiedziło nas ponad 300 osób. To jedna z największych tego typu imprez z branży weselnej w Bielsku-Białej. Zeszłoroczne zainteresowanie i pozytywne opinie Gości zachęciły nas do zorganizowania tego wydarzenia ponownie. Najważniejsze jest to, że mieszkańcy Bielska-Białej i pobliskich miejscowości mają szansę w jednym dniu i w jednym miejscu zaznajomić się z ofertą wielu wystawców. W tym roku uczestnicy imprezy będą mogli poznać szeroki wachlarz usług prawie 20 wystawców, wśród nich m.in.: salony sukien ślubnych, salony mody męskiej, jubiler, kwiaciarnie, cukiernie, studio kosmetyczne, usługi foto-video, szkoły tańca, dekoratorzy, barmani, wedding plannerzy - wylicza Justyna Mikołajczyk, specjalista ds. organizacji przyjęć weselnych w Qubus Hotel Bielsko-Biała.

Dodatkowo wszyscy zainteresowani organizacją przyjęcia weselnego będą mieli okazję zobaczyć przykładowe aranżacje sali bankietowej i restauracji. Zorganizowany zostanie także tour po hotelu, podczas którego będzie można obejrzeć pokoje hotelowe, apartament dla nowożeńców i salę dla dzieci. Niezwykłą atrakcją będzie również degustacja potraw weselnych przygotowana przez Szefa Kuchni Qubus Hotel Bielsko-Biała, który swoje doświadczenie budował u Gordona Ramsaya w Anglii.

Zapraszamy!

25.10.2014r. godz. 10:00 do 16:00
Qubus Hotel Bielsko-Biała
ul. Mostowa 2, Bielsko-Biała

Qubus Hotel Bielsko-Biała

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 2

tel. 33 470 2 100

Hotel Qubus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Qubus" podaj