bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lipca 2013
  • wyświetleń: 3123

Przedszkolaki w hotelu Qubus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Qubus" podaj

Specjaliści z bielskiego czterogwiazdkowego hotelu postanowili w czasie wakacji zorganizować dla dzieci z lokalnych przedszkoli prospołeczną akcję pt. "Akademia Małego Hotelarza". Dzięki niej maluchy mają możliwość zobaczenia, jak funkcjonuje tak duży i nowoczesny obiekt.

qubus hotel
fot. Qubus Hotel Bielsko-Biała


qubus hotel
Akademia Małego Hotelarza · fot. Qubus Hotel Bielsko-Biała


- Postanowiliśmy zorganizować tego typu akcję, ponieważ działanie to jest zgodne z wyznawaną przez naszą sieć ideą odpowiedzialnego biznesu oraz naszymi firmowymi wartościami, jakimi są np. gościnność, współpraca czy rozwój. Uważamy, że nauka poprzez zabawę, to najlepsza inwestycja w rozwój tak młodych ludzi. Chcemy również pokazać, że nasz hotel nie jest budynkiem typowo biznesowym i świetnie czują się w nim również dzieci. Gościmy ich wiele choćby podczas przyjęć okolicznościowych, jakie odbywają się w naszym obiekcie - mówi Justyna Mikołajczyk Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży w Qubus Hotel Bielsko-Biała.

Pierwsza akcja tego typu odbyła się w obiekcie 18 lipca br. W trakcie wakacji kolejne przedszkola będą odwiedzać Qubus Hotel Bielsko-Biała.

- Widzimy bardzo duży odzew ze strony przedszkoli, które licznie wyraziły chęć wzięcia udziału w naszym projekcie. Gościliśmy już przedszkole Tik Tak, a w dalszej kolejności zaprosimy do siebie Przedszkola „Groszek” i „Figlarz”, pozostałe natomiast jeszcze nie ustaliły z nami terminów - mówi Justyna Mikołajczyk.

Podczas akcji dzieci zwiedzają cały obiekt łącznie z kuchnią, restauracją, pokojami, recepcją, a nawet działem technicznym. Poszczególni pracownicy tłumaczą maluchom na czym polega ich praca. Dzieci mają również możliwość zadawania pytań i testowania np. łóżek. Ta atrakcja cieszy się wśród przedszkolaków największym zainteresowaniem. Po wycieczce, każde dziecko dostaje od hotelu Dyplom Małego Hotelarza.

Qubus Hotel Bielsko-Biała to jeden z najnowszych i najnowocześniejszych obiektów w sieci Qubus Hotel. Jest to też idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych, takich jak chrzciny, komunie czy wesela.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Qubus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Qubus" podaj