bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 września 2014
  • wyświetleń: 2900

Rodzinne spotkania teatralne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Artykuł sponsorowany:

W najbliższą niedzielę 7 września zapraszamy do Centrum Handlowego Sarni Stok, na pierwszy po przerwie wakacyjnej spektakl w ramach cyklu „Rodzinne spotkania teatralne”. 16 zaplanowanych spotkań, to 16 różnych spektakli dla dzieci, warsztaty teatralne, i najważniejsze - 2 godziny tylko dla rodziców i ich dzieci.

Rodzinne spotkania teatralne to cykl bezpłatnych przedstawień i warsztatów teatralnych dla dzieci. W ich trakcie dzieci mogą zapoznać się z wartościowymi opowieściami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz znane klasyczne bajki, takie jak „Czerwony Kapturek” czy „Śpiąca Królewna”. Odtwórcami ról są prawdziwi aktorzy.

sarni stok
Dzieci, które zostaną po spektaklu, wezmą udział w warsztatach teatralnych. Każde warsztaty poświęcone będą innej tematyce - raz dzieci wykonywać będą rewizyty teatralne, kolejnym razem - kukiełki, a jeszcze innym - spróbują sił na scenie. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zrobienia zdjęć z aktorami.

Dwie godziny, podczas których dzieci poprzez zabawę uczyć się będą o takich wartościach jak przyjaźń, pomaganie innym, zaufanie czy bezpieczeństwo to także czas, który rodzice mogą spędzić tylko z dzieckiem. Czas dla rodziny na wzmacnianie więzi z dzieckiem, na wspólne przeżywanie emocji i zdobywanie nowych doświadczeń.

W najbliższą niedzielę zapraszamy na przedstawienie „Witaj szkoło”, ukazujące przygodę dwóch uczniów po powrocie do szkoły, łączące w sobie wspomnienie wakacji i przygotowanie do nauki.  Po spektaklu warsztaty plastyczne.

Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 16:00, na placu przy fontannie i potrwa ok. 2 godziny.

Centrum Handlowe Sarni Stok

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sarni Stok 2

tel. 033 828 30 41
fax 033 828 30 42

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj