bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 września 2014
  • wyświetleń: 2267

Nagroda za inwestycje drogowe

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej otrzymał nagrodę Instytutu Badawczego Dróg i Mostów za modernizację połączenia ulicy Partyzantów (DW 942) z ulicą Żywiecką (DK 69) oraz rozbudowę skrzyżowania ulicy Sempołowskiej z ulicą PCK, wraz z budową mostu na rzece Białej oraz połączeniem z ulicą Broniewskiego.

Zadanie było realizowane od kwietnia 2012 roku, a uroczyste otwarcie odbyło się we wrześniu minionego roku. Inwestycja była współfinansowana przez Unię Europejską. Nagroda została przyznana w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku 2013”.

most Białka
fot. UM Bielsko-Biała


Instytut Badawczy Dróg i Mostów jest wiodącą polską placówką naukową zajmującą się problematyką infrastruktury komunikacyjnej. Swymi pracami naukowymi, wdrożeniowymi, ekspertyzami i konsultacjami wspiera inwestycje, modernizacje oraz remonty dróg i mostów, a także pomaga wprowadzać racjonalne systemy zarządzania siecią drogową.

ups / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.