bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2014
  • 24 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2127

Zdecyduj się na adopcję zwierząt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj

Za nami:

W niedzielę 24 sierpnia Miejskie Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Bielsku-Białej zorganizuje akcję informacyjną, która ma na celu zachęcić do adopcji podopiecznych placówki.

Reklama

Miejskie Schronisko w Bielsku-Białej otacza opieką wszystkie bezdomne i niechciane zwierzęta. Wolontariusza placówki angażują się w działania, poprzez które aktywnie poszukują nowych opiekunów dla porzuconych czworonogów.

Przedstawiciele schroniska czekać będą na wszystkich zainteresowanych bielszczan, w najbliższa niedzielę 24 sierpnia w godzinach 14:00-18:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Warszawskiej 180. Tego dnia wolontariusze będą udzielać porad dotyczących dbania o zwierzaki, a także wytłumaczą jak odbywa się proces adopcji.

Akcja odbędzie się w ramach programu "Poznaj bliskiego sąsiada", skierowanego do mieszkańców Bielska-Białej. W Pasażu Tesco przy ulicy Warszawskiej 180 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj