bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 lipca 2014
  • wyświetleń: 2960

Podziękowania od pani Małgorzaty

Dwa tygodnie temu apelowaliśmy o pomoc dla pani Małgorzaty Szczepan - matki czwórki dzieci, która zachorowała na bardzo poważną chorobę autoimmunologiczną. Po raz kolejny okazało się, że na czytelników naszego portalu można liczyć.

Pani Małgorzata za pośrednictwem naszego portalu pragnie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przez ostatnie dni pomagali rodzinie.

Korzystając z kolejnego pobytu w Ochojcu i tego, że mam tu dużo wolnego czasu, którego brakuje mi w domu przy czwórce dzieci, pragnę z całego serca w imieniu swoim i moich dzieci podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za okazaną pomoc, ciepło i życzliwość.

Tym którzy skupili się na sprawach, których ten apel nie dotyczył, nie życzę aby kiedykolwiek znaleźli się w takiej sytuacji, żeby na ich drodze znaleźli się ludzie szukający sensacji, wywlekajacy fakty (niekoniecznie prawdziwe i do końca sprawdzone) z ich życia prywatnego czy tez ubliżali im publicznie.

Chcę również przeprosić osoby, które mogły poczuć się przeze mnie zignorowane. Było to nie zamierzone i wynikło z powodu nieprzyjemnej atmosfery jaka zrobiła się wokół tego apelu.

Małgorzata Szczepan z dziećmi

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.